Pasirinkimo terminija

Žebrauskas, V.

localbitcoins net yra klastotė

Januševičius, S. Marcinkevičius, R. Mukulys, A. Navickas, A. Smilgevičius, J. Stonys, J. Virbalis; vyriausiasis redaktorius S. Gatautis, R. Gudauskas, O. Čiukas, J.

pasirinkimo terminija

Katunskis, A. Kaulakienė ir kt.

Kalbėjimo dėstymo pastraipos rengimas ir jos struktūra - burberry.lt

Valiukėnas, R. Sabaliauskaitė, J. Juodkazis, V. Kemėšis, G. Žaliūdienė]; atsakingasis redaktorius Vytautas Juodkazis. Radiacinės saugos centras.

pasirinkimo terminija pasirinkimo sandorių nepastovumas

Kajokas, V. Mickutė, B. Daugnora, R. Budrys, R. Trainienė; Lietuvos veterinarijos akademija. Anatomijos ir histologijos katedra, Vilniaus universitetas.

Zoologijos katedra. Angliški, vokiški, rusiški terminų atitikmenys.

Vadovėlių rankraščių kalbos apžvalga Valstybinė lietuvių kalbos komisija nuo m. Valstybinei lietuvių kalbos komisijai pateikiami vadovėlių rankraščiai ne visada būna deramai parengti. Pasitaiko atvejų, kai net antrą ar trečią kartą teikiamuose pasirinkimo terminija kalbininkai ekspertai aptinka klaidų iš Didžiųjų kalbos klaidų sąrašo, pastebi terminijos tvarkybos trūkumų, terminų ir vietovardžių kirčiavimo klaidų, privalomosios skyrybos taisyklių pažeidimų.

Lietuvos kūno kultūros akademija. Bluzma, R. Mažeikytė, E.

Žodynas :: Kompiuteris: elektroninio pašto terminai

Vilniaus universiteto Ekologijos institutas. Anatomijos ir histologijos katedra; [lietuviškųjų terminų autoriai: Linas Daugnora … et al. Regina Valatkaitė, Zigmas Kudirka. Prie lietuviškų terminų pateikiami anglų, rusų ir vokiečių pasirinkimo terminija atitikmenys. Yra abėcėlinės terminų rodyklės.

Pasirinkimo terminija informatikos specialistams, kompiuterių pasirinkimo terminija ir programinės įrangos vartotojams. Valstybinė lietuvių kalbos komisija rėmė leidinį pagal Lietuvos Respublikos valstybinės kalbos pasirinkimo terminija ir ugdymo — metų programą. Enciklopedinio pobūdžio iliustruotame žodyne aprašomi dailės kūriniuose dažniausiai aptinkami Vakarų Bažnyčios dailės siužetai, simboliai, šventųjų vaizdavimo būdai ir atributai.

Skiriama moksleiviams, mokytojams ir visiems, kas domisi dailės istorija. Aiškinamajame verčiamajame žodyne pateikiami pagrindiniai ir bendrieji lietuviški metrologijos terminai su anglų ir prancūzų kalbų atitikmenimis.

Skiriama metrologijos, projektavimo ir mokslo įstaigų specialistams, gamtos ir technikos mokslų specialybių studentams. Aiškinamajame verčiamajame žodyne pateikiami lietuviški medienos ruošos, pjautinės medienos ir lakštinių medienos medžiagų, baldų gamybos ir kt.

Terminologija 7

Skiriama medienos pramonės specialistams, aukštesniųjų ir aukštųjų mokyklų dėstytojams ir studentams. Žodyno terminai skelbiami Lietuvos Respublikos terminų banke.

Žodyno pagrindą sudaro J. Dagio redaguotas ir L. Vailionio m. Be savaiminių rūšių, žodyne teikiami daugelio Lietuvoje neaugančių arba tik kartais auginamų dekoratyvinių, vaistinių ir kitų naudingųjų augalų genčių ir rūšių lietuviški vardai su lotynų, vokiečių, anglų ir rusų kalbų atitikmenimis. Yra abėcėlinės pasirinkimo terminija vardų rodyklės. Vardyne pateikiama daugiau kaip 1 lietuviškų kultūrinių augalų ir įvairiose vietose augančių piktžolių vardų su lotynų, anglų, vokiečių ir rusų kalbų atitikmenimis.

Prie augalo genties pavadinimo skliausteliuose pateikiamas šeimos pasirinkimo terminija lietuvių ir lotynų kalbomis. Skiriamas mokslo darbuotojams, dėstytojams, žemės ūkio konsultantams, studentams. Terminai pateikiami abėcėlės tvarka ir sukirčiuoti.

Skliausteliuose paaiškinta, iš kurios kalbos kilęs žodis, jo pirminė reikšmė, po brūkšnelio jeigu jis yra nurodytas vertimas į pasirinkimo terminija kalbą. Skiriama moksleiviams. Verčiamajame žodyne pateikiami įvairių sričių teisės terminai, vartojami angliškoje teisės literatūroje. Taip pat teikiama su teise susijusių ekonomikos, filosofijos ir kt.

Po angliškų terminų aiškinimo pateikiama žodžių junginių su tuo terminu. Yra lietuviškų terminų rodyklė. Skiriama teisės studentams, doktorantams, dėstytojams ir kitiems teisės srities darbuotojams. Verčiamajame žodyne pateikiama pasirinkimo terminija kaip 7 augalų fiziologijos, bendrosios biologijos, biochemijos, biofizikos, enzimologijos, citologijos, elektroninės mikroskopijos, augalininkystės terminų, dažniausiai biologijos tyrimams naudojamų augalų pavadinimų. Dalies terminų paaiškinta reikšmė.

Terminų pragmatika    3 G. Fledžinskienė, A. Kaulakienė, V. Kompiuterio spalvų terminai    9 J.

Anatomijos ir histologijos katedra; lietuviškų terminų autoriai: Lina Daugnora ir kt. Žodynas parengtas pagal Tarptautinio pasirinkimo terminija anatomijos nomenklatūros komiteto ir Pasaulio veterinarijos anatomų asociacijos m. Žodyną pasirinkimo terminija trys dalys: veterinarinės anatomijos terminai, histologijos terminai ir embriologijos terminai.

Нерегулярные, - ответила Эпонина. - То два раза за пять минут, а потом полчаса. "Наверное, баркстон-хиксовы, - подумала Николь. - Ей еще пять недель до - Ложись на кушетку, - сказала Николь, одеваясь. - Так, когда начались Макс ожидал в гостиной, пока Николь заканчивала умываться.

Kiekvienos dalies terminai suskirstyti į poskyrius. Yra lietuviškų terminų rodyklės. Pasirinkimo terminija skiriamas metrologijos, projektavimo ir mokslo įstaigų specialistams, gamtos ir technikos mokslų specialybių studentams. Vilniaus dailės akademija; redaktorių kolegija: Jolita Mulevičiūtė ats.

Enciklopedinio pobūdžio žodyne aprašomos dailės šakos, stiliai, žanrai, technika, pasirinkimo terminija svarbiausi architektūros, knygos meno, fotografijos terminai, pateikiama informacijos apie reikšmingiausius Europos ir JAV dailės mokymo įstaigas, muziejus, draugijas.

Daugelyje straipsnių apžvelgti Lietuvos dailės istorijos aspektai. Skiriamas dailėtyrininkams, aukštųjų mokyklų studentams ir tiems, kurie domisi daile. Tai pirmasis elektrotechnikos terminų žodynas Lietuvoje.

Jame yra 11 lietuviškų terminų su vokiškais, angliškais, prancūziškais ir rusiškais atitikmenimis. Pateikiami dažniau pasitaikantys energetikos, skaičiavimo technikos, šviesos inžinerijos, fizikos, matematikos, chemijos ir kitų sričių terminai.

pasirinkimo paslaptys

Nemaža terminų, paimtų iš Lietuvos standartų, Tarptautinės elektrotechnikos komisijos, Tarptautinės apšvietimo komisijos ir kitų dokumentų. Šie terminai pateikiami taip, kaip tuose dokumentuose. Jonizuojančiosios spinduliuotės ir radiacinės saugos terminų žodynas: pasirinkimo terminija lietuvių k.

Aiškinamajame verčiamajame žodyne pateikiami dažniausiai radiacinės saugos srityje vartojami lietuviški terminai su lietuvių, anglų, prancūzų, vokiečių, rusų kalbų atitikmenimis.