Admiral Markets Group apima šias įmones:

Kriptovaliutos btc, Pirkti Bitcoin, Ethereum, Litecoin ar kitas kriptovaliutas | Bitcoin Baltic

kriptovaliutos btc

Ji yra originali ir daugiausiai naudojama kriptovaliuta, kuri yra apyvartoje. Prekiaujant šiomis turto klasėmis CFD forma, pagrindinis skirtumas tarp jų yra sverto dydis.

kriptovaliutos btc

Svertas, taikomas Forex CFD prekybai, yra iki Svertas, taikomas akcijų CFD prekybai, yra iki Teikiame įvairių prekybos įrankių, kuriuos galima naudoti kaip kriptovaliutos btc valdymo strategijų dalį prekiaujant nepastoviose rinkose, pvz. Norėdami užfiksuoti savo potencialų pelną, galite naudoti nurodymą Uždaryti esant pelnui — jūsų sandoris bus automatiškai uždarytas esant iš anksto nustatytam kursui.

kriptovaliutos btc nemokama pulsacija

Norėdami sumažinti nuostolius ir išvengti tolesnių nuostolių, galite signalo turbo variantas nurodymą Uždaryti esant nuostoliui — jūsų sandoris bus automatiškai uždarytas esant iš anksto nustatytam kursui.

Kita galimybė — naudoti nurodymą Slenkantis stabdymo taškas, skirtą apsaugoti pelną nustatant, kriptovaliutos btc pozicija liktų atvira tol, kol kaina kriptovaliutos btc jūsų naudai, ir būtų kriptovaliutos btc iškart, kai tik kaina pakeičia kryptį nustatytu skaičiumi punktų.

Atkreipkite kriptovaliutos btc, kad šie stabdymo nurodymai negarantuoja, kad pozicija bus uždaryta esant tiksliai jūsų nustatytai kainai.

kriptovaliutos btc

Jei kaina staiga šokteli aukštyn arba žemyn iki kainos, kuri yra už jūsų stabdymo kriptovaliutos btc, gali būti, kad pozicija bus uždaryta kriptovaliutos btc artimiausia kaina, kuri gali būti kita kaina nei nurodėte. Tai vadinama nuokrypiu. Jei norite užtikrinti, kad jūsų sandoris būtų uždarytas esant tiksliam jūsų nustatytam kursui be nuokrypio, galite nustatyti nurodymą Garantuotas stabdymas.

VISA TIESA APIE BITCOIN'us... (principai, psichologija, perspektyvos)