TESTAS: pasitikrinkite, ar intuicija jūsų neapgauna

Intuicija pasirinkimuose. Naudokitės savo intuicija ir sveiku protu

Miestas:Vilnius Kaina Eur Visi esame girdėję, jog sprendimus priimdami naudodamiesi intuicija galime lengviau surasti savo tikruosius norus, greičiau atskleisti savo talentus ir gebėjimus, tiksliau susigaudyti sudėtingose gyvenimo situacijose ir priimti geriausius sprendimus.

užsidirbti pinigų lažyboms yra tikra vaizdo įrašo papildomų pajamų

Turbūt ne kartą priėmę sprendimą savęs klausėte, kas jį jums pasufleravo - protas ar intuicija? Ar įmanoma atskirti, kuo vadovaudamiesi jūs kuriate savo gyvenimą?

pradedančiųjų brokerių patarimai

Kaip atrodo gyvenimas žmogaus, kai jis vadovaujasi vien tik protu? Kieno norams jis tuomet paklūsta? Ar tokie pasirinkimai daro žmogų laimingu?

Intuicija je SVETI DAR - Evo kako da je razvijete do maksimuma!

Ar gali žmogus gyventi vadovaudamasis vien tik intuicija, intuicija pasirinkimuose tuomet atrodytų intuicija pasirinkimuose gyvenimas? O gal galima sujungti ir protą, ir intuiciją bei pačiam pasirinkti, kada ir kuo vadovautis? Kokiais kriterijais jis vadovaujasi? Kaip orientuojasi žmogus ja vadovaudamasis? Ir keisti ją smarkiai.

Ženklai ir intuicija: kaip pastebėti, suprasti ir naudotis

Ieškodama, išbandžiau daug veiklų, bet dabar galiu pasakyti, jog esu savo vietoje, kur jaučiuosi laiminga, kur skleidžiasi mano talentai. Kviečiame registruotis ir atvykti į praktinį seminarą! Praktinio intuicija pasirinkimuose trukmė — 2,5 val.

Kaina - 15 Eur.

Naudokitės savo intuicija ir sveiku protu

Apsilankykite seminare kartu su draugu -ešeimos nariu -ekolega -emokėdami 10 Eur mažiau. Bilietą galite įsigyti prieš renginį intuicija pasirinkimuose vietoje grynaisiais.

galimybės ir uždarbis internete kaip užsidirbti daug pinigų ugnimi ir kardu

Vietų skaičius ribotas. Būtina išankstinė registracija.