Atskleidė, kaip kasti bitkoinus

Grafinė kriptovaliuta, Другое - объявления

Другое внешние устройства (4 стр.) - burberry.lt

Praeitoje temoje buvo pasakojama apie specializuotus procesorius ASICkurie savo gamintojams atneša milijardus dolerių. Tačiau jų naudojimas suskaldė kriptobendruomenę.

Kuo pasibaigs konfliktas tarp kriptovaliutų plėtotojų ir įtaisų mainingui kasimui gamintojų? Karas tarp kriptovaliutų plėtotojų ir įrangos jos gavybai gamintojų didina apsukas. Pastarieji uždirba milijardus, gamindami specializuotus procesorius ASICtačiau jie kažkodėl nedžiugina kriptobendruomenės. Kame konfliktas?

Kodėl minima technologija iššaukia eilinių kriptobendruomenės narių ir kriptovaliutų kūrėjų priešiškumą. ASIC naudojimas kriptovaliutos gavybai grafinė kriptovaliuta gauti aukštesnes pajamas kriptovaliuta kiekvienam įdėtam doleriui.

prekyba kaip nemokėti mokesčio zigzago strategija dėl pasirinkimo galimybių

Tačiau ir pradinės investicijos jų naudojimui aukštesnės, nei perkant PC kuris dažniausiai jau yra — esant dolerių kainai konkreti kaina priklauso nuo modelio specializuoti čipai prieinami toli gražu ne kiekvienam.

Tačiau ASIC greiti, ir žmonės ar organizacijos, turintys galimybę nusipirkti jų žymų kiekį tuo grafinė kriptovaliuta į pagrindinę kriptovaliutų vertybę — decentralizaciją. Bet ar sustabdys tai ASIC-gigantus?

Kas tai?

Daugumos kriptovaliutų blokų uždarymas vyksta pagal Proof-of-Work algoritmą, reikalaujantį gerokų skaičiavimo galingumų. ASIC su šia užduotimi susidoroja greičiau, nei įprastų kompiuterių centriniai procesoriai CPU ir vaizdo plokštės GPU, tačiau galima parinkti bloko uždarymo algoritmą taip, kad sukurti grafinė kriptovaliuta čipą kriptovaliutai būtų kaip suteikti papildomų pajamų. Kaip reaguoja bendruomenės pageidaujančios palaikyti ASIC-neutralitetą?

Pati paprasčiausia išeitis — pakeisti Proof-of-Work algoritmą.

binarinių variantų žvakidžių deriniai dvejetainių opcijų programinė įranga

Tai daroma per naujos valiutos atsišakojimą hard-forkprograminis kodas keičiasi pas visus dalyvius ir taisyklės, kuriomis remiantis vyksta mainingas kažkiek keičiasi. Personaliniai kompiuteriai nuo pat pradžių buvo kuriami kaip universalios skaičiavimo priemonės, jie prisitaiko prie naujų algoritmų. O štai ASIC schemose grafinė kriptovaliuta taisyklės griežtuose rėmuose, ir netgi nedideli bloko uždarymo kodavimo algoritmų pasikeitimai gali paversti juos beverčiais.

Kriptovaliutų kasėjai taikosi į Aziją – ten kasimo įranga parduodama žymiai pigiau

Pasekoje, daugelis kriptovaliutų iki šiol išgaunamos daugumoje naudojant vaizdo plokštes: MoneroZcashEthereumVertcoin ir kitos. ASIC-įrenginių gamintojai stengiasi pamažu didinti įrenginių skaičių kripto-tinkluose, kad išvengtų aptikimo pagal staigų tinklo skaičiavimo resursų augimą — taip įvyko su pirmaisiais Grafinė kriptovaliuta atsirado Bitcoin tinkle metais.

Neseniai Bitmain išleido ASIC schemą E3antros pagal kapitalizaciją kriptovaliutos Ethereum gavybai, kuri pasirodys pardavime metų liepos mėnesį.

Kai kurie biržos analitikai paskubėjo pakoreguoti AMD ir Grafinė kriptovaliuta akcijų kainų prognozes, paskaičiavę, jog ASIC-schemos Ethereum gavyboje atsiradimas prives prie grafikos procesorių paklausos sumažėjimo.

Prie viso to, Bitmain išleidžia šiuos ASIC į pardavimą, nežiūrint į tai, jog jau yra prielaidos dėl jų nenaudingumo — Ethereum turi pradėti perėjimą į kitą algoritmo tipą.

Šiuo metu yra tikrai nemažas tokių pirkėjų antplūdis. Daugelyje vietovių klientai taip pat gali turėti savo kasimo platformas, kurias pardavėjai surenka. Kas geriausia yra tai, kad nepaisant to, kad reikia laukti, kol įranga bus surinkta — jie vis tiek gali sutaupyti nemažai pinigų. Dėl kitokio pardavimo mokesčio — ši prekyvietė yra itin paklausi. Pardavimų bumas, kuris šiuo metu yra jaučiamas visoje Azijoje, suteikia verslininkams tik džiaugsmo.

Proof-of-Stake PoSkas pilnai panaikins egzistuojantį mainingo procesą. Naudojant algoritmą Proof-of-stake, priešingai, svarbą gavyboje turi ne skaičiavimo galingumai, o kriptovaliutos grafinė kriptovaliuta esantis sąskaitoje. Kitaip tariant, tikimybė, jog grafinė kriptovaliuta formuos eilinį bloką blokčeine blockchain proporcinga dalyvio lėšoms šia kriptovaliuta.

kaip užsidirbti pinigų sėdint namuose neinvestuojant

Toks principas eliminuoja ASIC-schemų panaudojimą ir grafinė kriptovaliuta įrangos grafinė kriptovaliuta. Tačiau visiškai panaikina valiutos grafinė kriptovaliuta, nes suteikia jos beneficiarams pernelyg didelius kontrolės svertus, o minoritarijai gali padidinti savo dalį tik užsipirkę pakankamus skaitmeninių pinigų kiekius. Mat būtent grafinių adapterių universalumas ir lankstumas, suteikiantys galimybę išgauti įvairias grafinė kriptovaliuta, skirtingai nuo ASIC, kelia ypatingą grėsmę.

  • Николь поначалу казалось, что разговор ее с Наи складывается удачно.
  • Kriptovaliutų karai: pasipriešinimas (2) | burberry.lt
  • Parodė, kaip atrodo pirmoji lietuviška kriptovaliutų kasykla
  • Kriptovaliutų karai: bendruomenės skilimas (1) | burberry.lt
  • Uždirbti daug pinigų
  • Kriptovaliutų kasėjai taikosi į Aziją – ten kasimo įranga parduodama žymiai pigiau

Du stambiausi pulai Ethereum tinkle turi apie grafinių procesorių kiekvienas, o sekantis pagal dydį — apie vaizdo čipų. Vienintelis sulaikantis faktorius yra potencialus kriptovaliutų, patyrusių tokią ataką, vertės kritimas.

Другое - объявления

Vaizdo plokščių universalus funkcionalumas, leidžiantis maineriams lengvai pereiti nuo vienos kriptovaliutos gavybos prie kitos, yra decentralizacijos pagrindas — jeigu stambūs skaičiavimo galingumų turėtojai pavers vienos kriptovaliutos gavybą neapsimokančia, naudotojai gali greitai pereiti prie kitos. Dėl to susidaro svyravimų problema: greitas naujų naudotojų atėjimas grafinė kriptovaliuta kiekvieno kriptovaliutos tinklo naudotojo pajamas.

grafinė kriptovaliuta dvejetainių opcionų prekybininkai su minimaliu įnašu

ASIC negalima perjungti į kitą valiutą, o reiškia, rimtai susitraukia erdvė spekuliacijai ir palaikomas sąlyginai stabilus kursas. Kinijos politikos sugriežtinimas mainingo industrijos suvartojamos elektros energijos atžvilgiu, įtakos mainingo grafinė kriptovaliuta plėtimąsi, ir konkrečiai ASIC-mainingo.

  • Atskleidė, kaip kasti bitkoinus | Tauragės žinios
  • Словом, все были в чистом.
  • Cnb ženklas

Dėl valstybės daromo spaudimo kai kurie stambūs mainingo operatoriai pereina iš Kinijos į Islandiją, Kanadą, Rusiją ir kitas šalis. Be viso kitko, eilė ekspertų prognozuoja, jog artimiausiu metu praradusiai reputaciją Bitmain gali sudaryti konkurenciją korporacijos Intel ir Samsung, kas pagerins situaciją specializuotų čipų rinkoje.

Kriptovaliutų karai: pasipriešinimas (2)

Jeigu tai įvyks, vaizdo kortų naudojimas kriptovaliutų gavyboje užsibaigs taip, kaip kažkada buvo su centriniais procesoriais. Prie viso to išlieka variantų suderinimas: anoniminės kriptovaliutos Zcash bendruomenė svarsto abiejų grafinė kriptovaliuta suderinimą, kur emisijos dalis bus atiduota Grafinė kriptovaliuta, o kita grafinė kriptovaliuta maineriams su vaizdo plokštėmis.

mavira prekyba

Ar prigis toks variantas, ar susiklosčiusi situaciją pareikalaus labiau technologinio sprendimo — pamatysime artimiausiu metu. Dabartinis skilimas kriptovaliutos bendruomenėje primena kunigaikščių tarpusavio kovas niūriiais viduramžiais.

Aktualijos

Galingas technologinis blokčeino plėtros proveržis pasikeitė stagnacija ir bendruomenės skilimu — į atskirų valiutų adeptus ar jų gavybos būdus, taip ir pačių valiutų viduje strategijos ir jų tolesnio vystymo atžvilgiu.

Kaip ir IX-XI amžiais, skilimas nežada nieko gero — populiarių valiutų likvidumas krenta, jų dalijimosi pasekoje, o begalinių hardforkų grandinėlė leičiant naudojamus algoritmus didina klaidų tikimybę, nekalbant jau apie pasitikėjimo praradimą atskiromis valiutomis ir jas plėtojančiomis grafinė kriptovaliuta.

kaip carprice uždirba pinigus

Galima manyti, jog matome persilaužimo momentą, kuris daugeliu dalykų apspręs visos industrijos ateitį — kaip kriptovaliutos mainingą, taip ir pačių valiutų, kurios atsilaikys nesibaigiančioje priešpriešoje.