EOS Airdrops sąrašas 2018

Airdrop pajamos. Apmokėti kodai

pirkėjo galimybės dydis 30

Daugelis mūsų nori dalyvauti bei gauti nemokamų coinų, veltui gauti coinai leis jum padidinti jūsų kriptovaliutų krepšelį. Todėl, turime laikytis nustatytos tvarkos, kad visi galėtu tai išnaudoti.

airdrop pajamos

Jei nori pristatyti įmonę kuri dalina veltui airdrop pajamos kripto valiutą pirmiausia jums reikia susisiekti su adminais. Ne visi projektai bus pristatomi todėl, kad norime publikai pateikti solid Kai kurie, jūsų pateikti projektai bus talpinami su jūsų referral nuorodomis, bet jie bus patikrinti Adminu komandos bei prižiūrėti tinkamai.

airdrop pajamos

Ši grupė skirta kriptovaliutų airdropams, referral nuorodoms bei registracijos linkams. Jei tai prieštarauja jūsų įsitikinimams, iškart rekomenduojame viršuje paspausti mygtuką unfollow.

airdrop pajamos kas uždirbo kriptovaliuta

Mes stengsimės pateikti geriausios kokybės bei patikimumo veltui dalijamų coinų projektais, kurie jums leis pradėti, o airdrop pajamos padidinti savo krepšlį kriptovaliutų. Jei kuris nors narys norėtų pranešti ar perspėti kitus narius apie SCAM projektus jūs galite juos talpinti čia.

Rodykite visiems pagarbą, pamokinkite geriau prieš smerkdami kitą žmogų.

ALL IPHONES: HOW TO USE AIRDROP TO TRANSFER PHOTOS, VIDEOS, CONTACTS, ETC