E. Jakilaitis: kitų variantų nėra – arba uždaryti laidą, arba nusispjauti į šias sapaliones

Uždaryti variantą. Nuorodos kopijavimas

Toks Seimo rinkimų įstatymo aiškinimas gali reikšti, kad uždaryti variantą Seimą kandidatuojantys politikai nebegali dalyvauti ir kitose LRT pokalbių laidose. Jakilaitis džiaugiasi, kad pirmadienį laidoje apie šiukšlių krizę nedalyvavo koks nors kandidatas į Seimą.

Antraip jis galėjo užkliūti VRK. Jakilaitis VRK neklausys.

Reikia daugiau pagalbos?

Susiję straipsniai VRK tiria, ar R. Ačas nepapirko rinkėjų kamuoliais savo žento J.

uždaryti variantą

uždaryti variantą Arba reikia uždaryti laidą. Jokių kitų variantų nėra — arba uždaryti laidą, arba nusispjauti į visas šias sapaliones, nes tai prieštarauja bet kam. Ar valdžia dabar turi laisvės laiką, kada negali būti kritikuojama, kviečiama į pokalbių ar aktualijų laidas, kad jiems būtų sukurtos sąlygos pasiteisinti ar pasiaiškinti?

Žurnalisto teigimu, valdžia turi jausti nuolatinį spaudimą iš visuomenės, ir jei rinkimų metu ji įgaus laisvę elgtis kaip nori, nebus galima pareikalauti atsakymų, situacija bus absurdiška. Jakilaitis sako net ir norėdamas negalintis į VRK rekomendacijas reaguoti. Kandidatų yra tūkstančiai, tie, kurie užima politikoje kokias nors pareigas, visi jie šiuo metu kandidatai, tai būtų uždaryti variantą absurdas.

E. Jakilaitis: kitų variantų nėra – arba uždaryti laidą, arba nusispjauti į šias sapaliones

Jis ironizavo, kad dabar į laidą galėtų kviesti tik Seimo rinkimuose nedalyvaujančius Valdemarą Tomaševskį bei Valentiną Mazuronį. Įsivaizduokite karą ar per Lietuvą praūžusį tornadą — nejau premjeras negali išeiti pasakyti, kokia pagalba žmonėms bus suteikta arba nesuteikta.

Dabar viskas pagal analogą. Apžvalgininko teigimu, vietoje to, kad žmonėms parodytume politikus, kandidatus įvairioje šviesoje, juos uždarome į sniego rutulį, kad žmonės apskritai nebeturėtų supratimo, kas ir uždaryti variantą politiką vykdo.

uždaryti variantą

Jo nuomone, VRK nariai pasijuto viešpačiais. Pašnekovas priminė, kad jau prieš keletą savaičių portalai LRT. Pašnekovo teigimu, jau tada buvo justi Z.

Raktinių žodžių panašūs variantai: apibrėžimas

Vaigausko įsiskaudinimas, įsižeidimas, kad ginčą laimėjo ne jis ir ne jo žodis buvo paskutinis. Žilinskienė atkreipė dėmesį, kad žurnalistai Uždaryti variantą. Butkevičių į laidą kvietė kaip premjerą, o ne kandidatą į Seimo narius.

uždaryti variantą prekybos tim

Juk, sako ji, kandidatuodamas į Seimą, premjeras nenustoja eiti savo pareigų. Analogiškai su prezidente, kuri siekdama antros kadencijos, nenustoja būti šalies vadove.

Žilinskienės, tokių laidų nereikėtų painioti su agitacinėmis rinkimų laidomis. Žilinskienės teigimu, jei A.

  1. Tarpininkavimo agentūra
  2. Pataria specialistai: mažamečių vaikų turintys darbuotojai uždarius mokyklas turi tris variantus Aida Murauskaitė, LRT.
  3. Aktualijos

Butkevičius pats būtų pasiprašęs į laidą, situacija būtų kita. Tačiau šiuo atveju žurnalistas atliepia visuomenės interesą ir premjero nori paklausti su pareigomis susijusių visuomenei aktualių klausimų.

Naudingos nuorodos

Jos aiškinimu, nieko nelemia ir tai, ar laida tiesioginė, ar ne. Šiuo atveju svarbiau keliamų klausimų svarba bei intencija — ar žurnalistas pašnekovą kvietė į laidą, ar šis pats pasiprašė.

uždaryti variantą dvejetainiai variantai grafikos mokymasis

Interneto žiniasklaidos asociacijos vadovė mano, kad VRK įstatymą traktuoja labai siaurai, nesuvokdama viešos erdvės bei visuomenės informavimo taisyklių. Nuorodos kopijavimas E.

mainai uždirbti pinigus internete

Jakilaitis: uždaryti variantą variantų nėra — arba uždaryti variantą laidą, arba nusispjauti į šias sapaliones Nuoroda nukopijuota Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu uždaryti variantą sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.