Tendencijų ir duomenų analizavimas naudojant miniatiūrines diagramas - Excel

Tendencijų diagramos

Turinys

  Būsimų pajamų projekcijai ateityje automatiškai sukuriama atskira prognozuojamo realizavimo eilutė. Pastaba Diagrama Tendencija prieinama kaip prognozavimo funkcijos dalis. Patikrinkite, ar jūsų organizacijai aktyvuota prognozavimo funkcija. Norėdami sužinoti daugiau, žr. Apie aukščiausios klasės prognozavimą.

  Mažiau Miniatiūrinė diagrama yra nedidelė tendencijų diagramos langelio diagrama, pateikianti vaizdinį duomenų atvaizdavimą. Naudokite miniatiūrines diagramas Norėdami Rodyti reikšmių sekos tendencijas, pvz.

  naujų pokalbių variantų prekybininkas 1 minutės dvejetainių opcijų strategija

  Miniatiūrinės diagramos padėtis šalia duomenų, kad būtų rodomas didžiausias poveikis. Miniatiūrinės diagramos įtraukimas Duomenų eilutės pabaigoje pažymėkite tuščią langelį.

  kaip papildyti demo sąskaitos olimpinę prekybą kaip užsidirbti pinigų dvejetainiams opcionams nuo nulio

  Pasirinkite Įterpti ir pasirinkite miniatiūrinės diagramos tipą, pvz. Pažymėkite langelius eilutėje ir gerai meniu. Daugiau duomenų eilučių?

  supaprastintos dvejetainės parinktys

  Vilkite rankenėlę, kad įtrauktumėte miniatiūrinę diagramą kiekvienoje eilutėje. Miniatiūrinės diagramos diagramos formatavimas Pasirinkite dizainastada pasirinkite parinktį.

  Pažymėkite žymekliuskad pažymėtumėte atskiras miniatiūrinės diagramos reikšmes. Pasirinkite miniatiūrinės diagramos stilių.

  siautėjimo kursas šiandien papildomų pajamų kaip užsidirbti pinigų

  Pasirinkite miniatiūrinės diagramos spalvą ir spalvą. Pasirinkite žymeklio spalvąkad pakeistumėte žymeklių spalvą. Jei duomenyse yra tendencijų diagramos ir neigiamos reikšmės, pažymėkite ašiskad būtų rodoma ašis.

  cnt 3 variantas

  Reikia tendencijų diagramos tendencijų diagramos Taip pat žiūrėkite Pastaba:  Šis puslapis išverstas automatiškai, todėl gali būti gramatikos klaidų ar netikslumų. Mūsų tikslas — padaryti, kad šis turinys būtų jums naudingas. Prašome mus informuoti, ar radote reikiamos informacijos.

  tendencijų diagramos

  Čia yra straipsnis anglų kalbakuriuo galite pasinaudoti kaip nuoroda.