Account Options

Sosto ženklas. Išleistas pašto ženklas, skirtas Popiežiaus vizitui Lietuvoje

pajamos iš sąvartynų internete bėgių dvejetainis variantas

Autorius: Voruta Data:Spausdinti www. Vilniuje svečiavęsis Vatikano pašto ir monetų kalyklos vadovas Mauras Mauro Olivieri pakvietė Lietuvos pašto atstovus bendrai išleistą pašto ženklą, skirtą Žemaičių vyskupijos įkūrimo metų sukakčiai, pristatyti Popiežiui Pranciškui.

sosto ženklas

Pašto ženklas, skirtas Žemaičių vyskupijos įkūrimo metų sukakčiai pažymėti, yra pirma bendra Vatikano ir Lietuvos pašto ženklų laida. Bendrame Vatikano ir Lietuvos pašto ženkle įamžinamas istorinis įvykis — Sosto ženklas vyskupijos įkūrimas yra svarbus visai krikščioniškai Europai.

sosto ženklas

Jis ženklina Žemaitijos kaip paskutinio Europos krašto sukrikščioninimą. Vatikano pašto ir monetų kalyklos vadovas Mauro Olivieri Susisiekimo viceministras Paulius Martinkus atkreipė dėmesį, kad ryšių sektoriui priklausanti filatelijos sritis yra išskirtinė.

Petro Sosto ženklas. Popiežius aukojo Mišias kartu su naujais kardinolais. Petro Sosto šventę liturginis kalendorius mini vasario 22 d.

Praėjusį penktadienį Lietuvoje ir Vatikane apyvartoje pasirodžiusį pašto ženklą sukūrė lietuvių dailininkas Vaclovas Butrimas. Valdovo rankose — bažnyčios pastatas kaip tikėjimo ir kultūros simbolis. Į Lietuvą atvykęs Vatikano pašto ir monetų kalyklos vadovas Mauras Sosto ženklas Olivieri džiaugėsi, kad bendro pašto ženklo leidyba suteikė galimybę geriau pažinti Lietuvą ir jos atsidavimą Bažnyčiai.

sosto ženklas auto brokeris samaroje

Daugiau nei prieš ketvirtį amžiaus iš priespaudos išsivadavusi Lietuva iš naujo turėjo atkurti ir Žemaičių vyskupiją: atstatyti bažnyčias sosto ženklas vienuolynus, įsteigti naujas parapijas, atkurti seminariją. Sosto ženklas pakvietė Lietuvos pašto atstovus bendrai išleistą pašto ženklą, skirtą Žemaičių vyskupijos įkūrimo metų sukakčiai, pristatyti Popiežiui Pranciškui.

FunkTM - Ne vienas (Video clip) 2018

Oficialus paskutinio Europos sosto ženklas sukrikščioninimas XIV a. Kadangi į vakarinę šalies dalį — Žemaitiją — pretendavo Vokiečių ordinas, Lietuvos valdovų Jogailos ir Vytauto pastangomis pasiekta galimybė sosto ženklas, be nukariavimo sukrikščioninti žemaičių žemes. Ilgiausiai pagonišku išlikusiame Lietuvos regione Konstancos Bažnyčios susirinkimo sprendimu metais buvo įsteigta Žemaičių vyskupystė. Ją patvirtino tame susirinkime išrinktas popiežius Martynas V.

žvakidžių deriniai pasirinkimuose

Šis įvykis užbaigia su Mindaugo krikštu pradėtą Lietuvos įsiliejimą į krikščioniškąją Europos valstybių šeimą.