Įrenginio naršymas naudojant „TalkBack“

Piršto parinktis

Turinys

  Šįkart pristatome naujovę, kurios pageidavo mūsų klientai.

  slapta dvejetainių opcionų sistema

  Šiuolaikinės biometrinės technologijos populiarėja visame pasaulyje. Tai saugus ir greitas būdas norint patvirtinti asmens tapatybę.

  užsidirbti pinigų internete neinvestuodami į

  Norint prie programėlės jungtis su piršto atspaudu reikia: įsitikinti, piršto parinktis išmaniajame yra piršto atspaudo naudojimo galimybė, ir ją aktyvinti telefono nustatymų skiltyje pasirinkus atitinkamą parinktį. Jei klientas jau anksčiau buvo aktyvinęs šią funkciją ir naudojo piršto atspaudą, pavyzdžiui, piršto parinktis atrakinti, papildomai nieko daryti nereikės.

  Pavyzdžiui, atsižvelgus į klientų pasiūlymus, programėlėje šiemet buvo patobulinta pinigų pervedimo funkcija — gavėjas ar mokėjimo nurodymo ruošinys surandamas automatiškai gavėjo laukelyje įvedus dvi pirmąsias vardo ar pavadinimo raides. Naudojantis programėle ypač greitai galima pervesti  pinigus.

  piršto parinktis kriptovaliutų šypsenos perspektyvos

  Jei pervedama iki 30 eurų, papildomų slaptažodžių piršto parinktis, o jei gavėjas taip pat naudojasi programėle, siuntėjui pakanka žinoti jo telefono numerį. Įmokos įskaitomos akimirksniu, jei pinigai pervedami į sąskaitą SEB piršto parinktis.

  piršto parinktis

  Mobiliąja programėle naudojasi daugiau negu tūkst. SEB banko klientų.

  piršto parinktis