„Eurovaistinė“ pradeda elektroninę prekybą nereceptiniais vaistais

Nereceptinis pasirinkimas. Ar ruošitės antrajai koronaviruso bangai rudenį?

Biofarmācija

Tačiau specialistai įspėja, kad kai kurie vaistai gali būti pavojingesni už pačias ligas, tad prieš vartojant net ir nereceptinius medikamentus būtina pasiskaityti jų nereceptinis pasirinkimas lapelį arba pasikonsultuoti su gydytoju ar vaistininku. Stasio Žumbio asociatyvi nuotr.

 • Bitcoin kaip užsidirbti video
 • Kurie brokeriai leidžia parduoti opcionus
 • Demonstracinė sąskaita iš mesco
 • Pirkimo skelbimo galimybė
 • Kaip susikurti suplėšytą piniginę
 • Uždirbk pinigus rp

Sveikatos apsaugos viceministrės Kristinos Garuolienės nereceptinis pasirinkimas, alternatyvių prekybos vietų ir būdų atsiradimas, sudarytų daugiau galimybių pacientams rinktis, kaip, kur, kada jiems patogiau įsigyti vaistus.

Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos Bendradarbiavimo su Europos vaistų agentūra ir nereceptinis pasirinkimas ryšių skyriaus vyriausioji specialistė Kristina Brundzienė teigia, kad savigyda pati savaime nėra blogai, jei ji tinkama.

Brundzienės teigimu, viena vertus, didelė nereceptinių vaistų pasiūla naudinga ir patogi pacientams, nes savarankiškai galima palengvinti įvairių ūmių ir lėtinių būklių simptomus.

nereceptinis pasirinkimas kam geriau mokytis prekybos

Kita vertus, savarankiškai pasirinkti tinkamą vaistą iš didelės pasiūlos yra sudėtinga. Tai pačiai būklei nereceptinis pasirinkimas galima rinktis iš kelių skirtingų nereceptinis pasirinkimas medžiagų, kurios skiriasi tiek savo veikimo principu, tiek kitais ypatumais - doze, vaisto vartojimo dažniu ir laiku, derinimu su maistu, gydymo trukme.

Pavyzdžiui, dauguma pacientų žino tokį vaistą kaip aspirinas, tačiau tikrai ne visi yra skaitę ar girdėję, kad vienokia šio preparato dozė yra skirta gydyti skausmą, kitokia - slopinti kraujo krešėjimą. Anot K.

Didžiausia problema pasak vaistininkų yra tai, kad dažnai klientai iš nežinojimo pasirenka nereceptinius vaistus ar maisto papildus, kurie jiems iš tikrųjų nėra reikalingi, jų pasirenka per daug arba preparatai nedera tarpusavyje. Prie to prisideda informacija, randama internete ir savitarna vaistinėse, atvėrusi plačias galimybes žmonėms laisvai apžiūrinėti, analizuoti, lyginti tarpusavyje ir išsirinkti geriausią nereceptinis pasirinkimas. Visgi, nors turime visas galimybes surasti reikiamą informaciją apie savo sveikatą, užuot ieškoję nereceptinis pasirinkimas tyrimais pagrįstų faktų, pasikliaujame abejotinų šaltinių straipsniais arba kaimynės patarimais.

Brundzienės, dar viena problema iškyla, kai tą pačią veikliąją medžiagą gamina skirtingos farmacinės kompanijos, dėl to ji turi skirtingus firminius pavadinimus. Iškyla grėsmė nusipirkti to paties vaisto, tik nereceptinis pasirinkimas pavadinimais.

 1. Sveikas pasirinkimas kovojant su bloguoju cholesteroliu – MONAFIT
 2. Pirmosios pagalbos vaistinėlė: jei turėsite visko, ko reikia, išvengsite skaudžiausių pasekmių Prasidėjus šiltajam sezonui, keliaujant į nereceptinis pasirinkimas, turistinį žygį būtina nepamiršti vieno iš svarbesnių kelionės elementų — pirmosios pagalbos dėžutės.

Ypač reikia atkreipti dėmesį perkant sudėtinius vaistinius preparatus, turinčius ne vieną, o kelias veikliąsias medžiagas. Sudėtiniai vaistiniai preparatai - patogu, nes nereikia vartoti kelių skirtingų vaistų. Tačiau kartais nereceptinis pasirinkimas perka vaistą, turintį kelias veikliąsias medžiagas, nors iš tikrųjų jam reikalinga tik viena iš jų.

užsidirbti pinigų internete nekviečiant nukreipimų kaip išmokti analizuoti galimybes

Bereikalingas vaisto vartojimas paciento būklės nepagerina, tik didina nepageidaujamų poveikių riziką. Savigydos atveju svarbus ir dar vienas aspektas - kaip teisingai suderinti nereceptinis pasirinkimas skirtingus vaistus tai pačiai ligai gydyti.

nereceptinis pasirinkimas realus uždarbis internete doleriais

Pavyzdžiui, malšindami skausmą ir uždegimą, pacientai kartais vartoja kelis vaistus su skirtingomis veikliosiomis medžiagomis, bet veikiančius panašiai.

Pacientai tikisi, kad keli vaistai kartu bus veiksmingesni, deja, kai kuriais atvejais labiau padidėja ne preparatų veiksmingumas, o šalutinių poveikių rizika.

 • Eurovaistinė | Kompensuojami vaistai
 • Kaip išsiaiškinti, ar vaistas receptinis?
 • Apie receptinius ir nereceptinius vaistus | Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija
 • Prekybos lyderio savybės
 • Dvejetainiai opcionai mql4
 • Sveikas pasirinkimas kovojant su bloguoju cholesteroliu – MONAFIT