Kodėl Rinkos Kapitalizacija yra svarbesnė už Kriptovaliutos Kainą?

Kriptovaliutos kapitalizacija

internetas kaip užsidirbti pinigų

Twitter 1Shares Bitcoinas ir kitos kriptovaliutos gauna daug dėmesio ir patikrinimų. Tačiau skaitmeninės valiutos kaina nėra geriausias būdas įvertinti jos vertę — Rinkos kapitalizacijos dydis yra kur kas svarbesnis rodiklis. Štai kodėl turėtumėme sutelkti kriptovaliutos kapitalizacija į tai.

kriptovaliutų kurso grafikas metams

Kriptovaliutos kapitalizacija yra Rinkos Kapitalizacija? Trumpai tariant, Rinkos Kapitalizacija yra visų viešai parduodamų kompanijų akcijų bendra vertė. Mes galime tai apskaičiuoti, daugindami akcijų skaičių iš vienos akcijos kainos. kriptovaliutos kapitalizacija

  • Kaip išimti bitkoinus eurųliais į kortelę
  • Kaip suprantate, šie duomenys keičiasi realiuoju laiku.

Taigi, kompanija, kuri turinti vieną milijoną akcijų, kurių kiekviena prekiaujama kriptovaliutos kapitalizacija kriptovaliutos kapitalizacija JAV dolerių, turi 10 milijonų dolerių. Bitcoin Rinkos Kapitalizacija yra galimų monetų, padaugintų iš dabartinės kainos, skaičius paprastai pateikiamas doleriais.

Bitcoin akivaizdžiai skiriasi nuo tradicininių akcijų, o šiame skaičiuje neatsižvelgiama milijonus monetų, kurios dar nėra iškastos. LT  apskaičiuoja rinkos kapitalizacijos dydį naudodamasis cirkuliuojančiais monetos rodikliais monetas kurias galima naudoti dabar. Kodėl Rinkos Kapitalizacija yra dvasios uždirbimas internete Vienos akcijos kaina nėra labai geras bendros įmonės vertės rodiklis.

uždirbimo internetu pavyzdžiai kaip palyginti dvejetainius failus

Tai nieko nesako apie įmonės dydį ir pelningumą. Todėl naudinga pažvelgti į rinkos kapitalizacijos dydį.

vietinių bitkoinų pinigai eina ilgą laiką

Kompanija gali turėti mažą kainą už akciją, bet monetų gali būti daug ir vis dar turėti didelę rinkos vertę. Ir atvirkščiai: įmonė gali turėti didelę kainą už akciją ir mažą rinkos dydį.

Bitcoin kapitalizacija šiandien. Kapitalizaciją veikiantys veiksniai

Bet daugiau nei 10 milijardų dolerių paprastai laikoma didele rinkos kapitalizacija, kuri rodo, kad įmonė yra pelninga ir patikima.

Pirmosiomis Bitcoino dienomis vienos monetos kaina buvo dominuojantis rodiklis, skirtas jos didėjančios vertės matavimui.

  • Didžiųjų raidžių rašymas yra Twitter 1Shares Bitcoinas ir kitos kriptovaliutos gauna daug dėmesio ir patikrinimų.
  • Realių galimybių teorija
  • Žvakidžių deriniai pasirinkimuose
  • Но пока Макс включал свет, Элли уже успела заметить крохотные светящиеся фигурки роботов на одном из подоконников.

Tačiau, padidėjus altcoinų skaičiui, kriptovaliutos vertės nustatymui ir palyginimui tapo svarbiausia Rinkos kapitalizacija. Kiekvienai kriptovaliutai yra nustatyta galimų monetų riba.

Kapitalizaciją veikiantys veiksniai Tai yra didžiulis skaičius. Kas yra rinkos kapitalizacija ir ką šis parametras mums sako apie tai ar aną? Rinkos kapitalizacija yra finansinė charakteristika, plačiai naudojama vertinant tradicinius vertybinius popierius, tačiau, atsižvelgiant į kriptovaliutas, ji turi savo ypatybes. Rinkos kapitalizacija leidžia kriptovaliutos kapitalizacija vertybinio popieriaus vertę.

Bitcoin riba — 21 mln. Beveik kiekvieno altcoin riba yra skirtinga, dėl to negalima įvertinti vertės vien iš kainos. Paimkime Ripple XRP kriptovaliutą.

kriptovaliutos kaip ir kur uždirbti dvejetainių variantų sinonimas

Šiuo metu ji kainuoja 0,51 dolerio, o tai nėra įspūdinga, palyginti su Bitcoin BTCtačiau ji yra trečia pagal rinkos kapitalizacijos dydį. Taip yra dėl to, kad šiuo metu cirkuliuoja kriptovaliutos kapitalizacija 39 milijardai XRP, palyginti su mažiau nei 17 milijonų Bitcoin.

pajamos iš bitcoin maišytuvų 2020 m

Mes vertiname kriptovaliutas pagal rinkos kainą, o ne vienos monetos kainą. Tai rodo, kiek kiekvienos valiutos pinigai investuojami. Jei norite sužinoti kriptovaliutos tikrąją vertę , būtinai atkreipkite dėmesį į rinkos kapitalizaciją, kriptovaliutos kapitalizacija ne į kainą.