Lyčių ekonomikos laboratorija

Galimybių laboratorija. Komentarai

Turinys

  Moksleivių laboratorija - daugiau galimybių įdomiai mokytis      kovo 14 d.

  galimybių laboratorija

  Moksleivių galimybių laboratorija smalsūs, judrūs ir net sunkiai kuo nors susidomintys moksleiviai ne tik galimybių laboratorija žinių, patys atliks bandymus, bet galimybių laboratorija turės galimybę stebėti fizikinius, cheminius bei biologinius reiškinius, kurie laboratorijoje bus demonstruojami praktiškai. Kodėl šiuo metu skatinama naudotis liuminescencinėmis lemputėmis vietoje kaitrinių, kokį vandenį vadiname geriamuoju, kaip atsiranda vaivorykštė?

  galimybių laboratorija

  Šie ir daug kitų klausimų kirba moksleivių galvose, bet ne visada jie drįsta klausti mokytojų. Tad galimybių laboratorija skuba vos keleriais metais už moksleivius vyresni studentai. Kartu su jais moksleiviai patys atliks eksperimentus, padėsiančius išaiškinti įvairius reiškinius.

  kaip ištraukti bitkoinus į eurų su blockchain

  KTU Moksleivių laboratorijoje nemokamai bus galima naudotis įvairioms mokslo galimybių laboratorija fizikai, chemijai, biologijai, matematikai, informatikai studijuoti skirtais stendais, kurie parinkti atsižvelgus į kasdieniame gyvenime sutinkamus reiškinius ir aktualias šių dienų problemas. Laboratorijos atidaryme dalyvaus KTU vadovai, Kauno švietimo skyriaus vedėjas, moksleivių organizacijų atstovas.

  galimybių laboratorija

  Į susirinkusiųjų klausimus atsakys Akademinės pažangos centro direktorė, Studentų mokslinės draugijos atstovas.