Susisiekite

Fiera prekyba

ar sunku uždirbti bitcoin

Joje  dalyvavo  amatininkai, mažos įmonės iš šalių,  buvo įrengta stendų, kuriuose pristatyta tūkstančių įvairių prekių ir gaminių. Parodos dalyvius ir lankytojus linksmino įvairių šalių kolektyvai, fiera prekyba galėjo paskanauti įvairių nacionalinių valgių.

Kvietimas dalyvauti 75-ojoje tarptautinėje prekybos mugėje „Fiera del Levante“

Įmonės prezidentas Antonio Intilieta Antonio Intiglietta pažymėjo, kad šis renginys yra puiki galimybė lankytojams, kurių per 20 metų apsilankė daugiau kaip 24 milijonai,  užmegzti tiesioginius kontaktus su šimtais įmonių fiera prekyba, amatininkų iš viso pasaulio, susipažinti su jų produkcija, istorijomis, kultūra.

Lietuvos paramos agentūrai patvirtinus ataskaitą, parodos dalyviams bus dalinai kompensuotos dalyvavimo parodoje fiera prekyba.

paslaptis, kaip galima užsidirbti pinigų

Lietuvos įmonės jungtiniame stende pristatė tekstilės, gintaro, odos, keramikos gaminius, kurie sulaukė didelio lankytojų susidomėjimo. Tikimasi, kad ši paroda ženkliai prisidės prie Lietuvos įmonių eksporto plėtros. Už ilgametį bendradarbiavimą rengiant Lietuvos įmonių dalyvavimą ir tradicinių lietuviškų gaminių šioje parodoje pristatymą Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai taip pat apdovanoti parodos prizu ir diplomu.

kaip nepastovumas veikia pasirinkimo sandorio kainą dvejetainio pasirinkimo asmeninė sąskaita