Facebook chatbot – galimybės efektyvesniam verslui

Facebook galimybės. Post navigation

MARKETINGO AUDITAS

Posted at h Facebook administravimasFaceboookPatarimai by perse. Vieniems sekasi geriau, kitiems ne taip sėkmingai, tačiau visiems kyla tas pats klausimas — kaip išnaudoti facebook galimybės šios platformos galimybes?

Atnaujindami informaciją, ją galės matyti visi įmonės draugai. Informacija turėtų būti pateikiama ne tik tekstinė, bet facebook galimybės grafinė, vaizdinė, video, audio medžiaga. Be to, susidomėję gerbėjai galės Jums rašyti asmenines žinutes ir klausti, kas domina.

Natūralus kiekvieno verslininko siekis — kad kuo daugiau žmonių sužinotų apie jo teikiamas paslaugas, parduodamas prekes. Kad pranešimu norėtų dalintis, jis turi būti informatyvus ir įdomus, atitikti vartotojų poreikius.

Bendrąja prasme Facebook yra egoistinis puslapis — čia sukuriamos asmeninės anketos, skirtos parodyti save, kas sėkmingai pritraukia lankytojus jau ne vienerius metus.

Todėl ir vartotojas, prisiregistravęs šiame tinklapyje ieško informacijos, skirtos tik jam. Tokie pranešimai facebook galimybės daug daugiau pasidalinimų. Kitas įdomus faktas — vartotojas mielai daro, ko Jūs norite, užtenka paprašyti.

Kamilė Milašauskaitė facebook galimybės 9 mėn. Pirmą kartą publikuota: DELFI Dirbtinio intelekto principu veikiantys pokalbių robotai šiuo metu asistuoja pardavimų, klientų aptarnavimo ir leadų generavimo srityse. Tikimasi, kad ateityje jie taps viena pagrindinių priemonių tiesiogiai pasiekti klientų auditorijas.

Tačiau facebook galimybės, kad šią taktiką naudoti galima ne kiekviename įraše, geriausiai facebook galimybės daryti tik kartais. Išrūšiuokite įrašus pagal tematiką ir pamatysite, kokio pobūdžio pranešimai yra labiau mėgstami. Suteikite galimybę vartotojui pasidalinti Jūsų įkelta nuotrauka tiesiai iš tinklapio.

12 dalykų, kurių nežinojote apie „Facebook“ galimybes

Užėję vartotojai norės pasidalinti, tarkime, nuotrauka, tačiau jiems prireiks ją išsaugoti savo kompiuteryje facebook galimybės tik tada galės tai padaryti. Kad šis procesas būtų paprastesnis, įdiekite savo tinklapyje papildinį pavyzdžiui SumoMe image sharer pluginkuris, vos tik lankytojui užvedus pelės žymeklį ant nuotraukos leis pasirinkti, kokioje platformoje ja pasidalinti.

Share Verslas nebeatsiejamas nuo socialinių tinklų. Lietuvoje populiariausias tinklas yra Facebook.

Norite sužinoti daugiau apie socialinių tinklų galimybes? Susisiekite su Persės komanda!