Sukurta kriptovaliuta be bloko grandžių – tobuliau nei bitcoin?

Bloko kriptovaliuta, Susiję klausimai:

uždarbis vk internete terminalo greitoji demonstracinė sąskaita

Pradžia Kriptovaliutos Sukurta kriptovaliuta be bloko grandžių — tobuliau nei bloko kriptovaliuta Bitcoinas nėra vienintelė tobula ir populiari valiuta. Vienas iš labiausiai intriguojančių pavyzdžių — IOTA.

dvejetainių opcionų įkūrėjai kaip iš tikrųjų uždirbti bitcoin per savaitę

Per tris savaites šios valiutos vertė pakilo daugiau kaip 4 milijardais dolerių. Tačiau įdomiausia dalis čia yra ta, kad ši valiuta dvejetainiai bloko kriptovaliuta apžvalgos kopėčios nesivadovauja ir nenaudoja bloko grandžių sistemos.

Temos: FinansaiTechnologijos. Nuotraukos autorius: Ronaldas Budrys. Asmeninio albumo nuotr. Vis dėlto nedaugelis žino, kas tai ir kaip tai daroma. Jis gali būti ir stacionarus, ir nešiojamasis, tačiau efektyviausi yra specialiai tam sukurti ASIC įrenginiai ir bitkoinus kasančios ASICs mikroschemos.

Šis įspūdingas vertės pakilimas prasidėjo jau lapkričio pabaigoje, kai Vokietijoje ne pelno siekiantis IOTA fondas paskelbė apie naujos kriptovaliutos atsiradimą. Kas toliau?

Ledger Nano S BITCOIN piniginė - ar jūsų KRIPTOVALIUTOS saugios?

Nors IOTA žetonai gali būti naudojami bloko kriptovaliuta ir bet kuri kita kriptovaliuta, protokolas buvo specialiai bloko kriptovaliuta naudoti su prijungtais įrenginiais, teigia vienas iš kūrėjų kolektyvo narių -  David Sønstebø. Organizacijos renka didžiulius duomenų kiekius, pradedant nuo oro stebėjimo sistemų iki jutiklių, stebinčių pramoninių mašinų našumą. Tačiau beveik visa ši informacija yra susijusi su duomenų baze, o ne su vartotojų pinigais, sako Sønstebø.

kaip uždirbti toną pinigų

IOTA sistema gali tai daryti dviem būdais, sako jis. Pirma, tai galima užtikrinti šių duomenų vientisumą, kad jis būtų apsaugotas nuo suklastotų decentralizuotų failų.

Viskas, ką reikia žinoti apie šią sparčiai augančią kriptovaliutą Pradžia Kriptovaliutos Kas yra bitcoinas? Viskas, ką reikia žinoti apie šią sparčiai augančią kriptovaliutą Bitcoinas, kaip decentralizuota skaitmeninė valiuta, per pastaruosius kelis mėnesius pasiekė labai aukštas pozicijas ir vis dar smarkiai kyla. Per praėjusį mėnesį ši valiuta pirmą kartą išaugo iki 10 tūkstančių JAV dolerių. Tai yra dvigubai daugiau nei dar praėjusį mėnesį ir tai yra dešimt bloko kriptovaliuta didesnė suma, lyginant su metų sausio mėnesiu.

Antra, tai leidžia nemokamai atlikti sandorius tarp duomenų savininkų ir visų, kurie nori jį nusipirkti. Yra daugybė įmonių, kurios nori pasinaudoti šiais duomenimis. Vietoj blockchain Bloko kriptovaliuta naudoja "tangle", kuris yra pagrįstas matematine koncepcija, vadinama acikline grafika.

Sønstebø problema, susijusi su bitcoinu ir kitomis blokų grandžių sistemomis yra ta, kad sandorių patikrinimui jos remiasi kasėjų miners tinklu.

bloko kriptovaliuta pasirinkimo ir orderio skirtumai

Taigi IOTA atsisakė galimybės kasti valiutas. Vietoj to, kai vartotojas išduoda sandorį, tas asmuo taip pat patvirtina du atsitiktine tvarka atrinktus ankstesnius sandorius, kurių kiekvienas nurodo du kitus ankstesnius sandorius ir pan. Sunstebø" teigimu, augant naujiems sandoriams, visas valiutos tinklas auga.

bloko kriptovaliuta

Pastaraisiais mėnesiais kai kurie žinomi bloko kriptovaliuta tyrimų bendruomenės nariai išreiškė abejonių dėl IOTA dizaino ir bendro saugumo. Rugpjūtį mokslininkai iš MIT ir Bostono universiteto pranešė, kad jie atrado rimtų pažeidimų naujoje valiutoje.

bloko kriptovaliuta

IOTA pataisė pažeidimus, o Sønstebø sako, kad saugumo priemonės tikrai neleis niekam prarasti lėšų.